Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

b_ogloszenia_parafialne_20_sierpnia_2017


1. W środę o godz. 9.00 wyruszy 30. Piesza Pielgrzymka naszego Dekanatu Kodrąbskiego na Jasną Górę. Przy ołtarzu Matki Bożej Częstochowskiej jest skrzynia do której prosimy składać intencje, które zostaną zabrane na pielgrzymią drogę i złożone na Jasnej Górze. Niech każda rodzina napisze list z podziękowaniem i prośbami do Matki Bożej i włoży do tej skrzyni. Zapraszamy pielgrzymów duchowych do zapisania się i włączenia w duchowe pielgrzymowanie. Każdy z nich otrzyma znaczek pielgrzymkowy. Zapisy w kancelarii parafialnej.
więcej...

2. W czwartek 24 sierpnia w Sokolej Górze Doba Eucharystyczna. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 8.00, a zakończenie Mszą św. o godz. 19.00.

3. Organizujemy pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę na uroczystości obchodu 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w dniu 26 sierpnia. Wyjazd w sobotę o godz. 8.00 spod kościoła, a powrót ok. godz. 16.00. Zapisy w zakrystii.

4. Za tydzień w niedzielę 27 sierpnia odbędą się Dożynki parafialno-gminne. Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory o godzinie 13.00. Po Eucharystii Pan Wójt i Organizatorzy zapraszają na festyn dożynkowy na boisko przy Hali Sportowej.

5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na archidiecezjalne uczelnie katolickie.

6. Czasopismo „Niedziela” do odebrania w zakrystii, jak również jest do nabycia ciekawy album o sanktuariach maryjnych w naszej archidiecezji w cenie 16 zł.

7. Kierujemy podziękowania Paniom: Zofii Witaszczyk, Izabeli Oberskiej, Bożenie Jędrzejczyk, Krystynę Jędrzejczyk, Beacie Aleksandrowicz, Jadwidze Łysiak za posprzątanie kościoła i złożone ofiary. W tym tygodniu ze względu na uroczystość NMP Częstochowskiej sprzątanie w piątek 25 sierpnia od godz. 8.30. Zapraszamy Panie: Jolantę Puchala, Annę Nabiałkowską, Sabinę Wieloch, Barbarę Szymczyk, Agnieszkę Wilk, Pana Marka Ciupę i Sławomira Sala.

8. Życzymy parafianom udanego, radosnego wypoczynku, a gościom w naszej parafii i pielgrzymom miłego pobytu. Szczęść Wam Boże!

 
Projekt i wykonanie Alanet