Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

b_ogloszenia_parafialne_22_kwietnia_2018


1. Dzisiaj przeżywamy niedzielę Dobrego Pasterza. Rozpoczyna ona tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie z dziećmi i ich rodzicami, które będą przeżywać rocznicę Pierwszej Komunii Świętej 3 czerwca.

3. Ministranci z naszej parafii wygrali pierwsze i trzecie miejsce w kategorii lektorzy w Drugich Mistrzostwach Paulińskiej Liturgicznej Służby Ołtarza o Puchar Generała Zakonu. Gratulujemy!

4. Wójt Gminy Wielgomłyny i Gminy Ośrodek Kultury i Sportu w Wielgomłynach zapraszają 26 kwietnia na godz. 18.45 do sali GOKiS na koncert pt. „Św. Janowi Pawłowi II zaśpiewajmy”.

5. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek na poszkodowanych w wojnie w Syrii. Zebrano 650 zł. Bóg zapłać!

6. Dziękujemy Paniom Beacie Piotrowskiej, Jadwidze Młynarczyk i Agnieszce Biś za posprzątanie kościoła i złożone ofiary oraz Pani Annie Dyć za złożoną ofiarę na kwiaty. Na najbliższą sobotę na godz. 8.30 do sprzątania zapraszamy Panie Zofię Konieczną, Annę Dyktyńską, Jolantę Musiał, Agnieszkę Nowicką, Jolantę Pijewską, Beatę Smędzik, Kamilę Nowak, Irenę Musiał.

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Krzysztof Wacław Sinkiewicz, kawaler, zam. w Pratkowicach, parafia tutejsza i Justyna Marianna Hasik, panna, zam. w Perzynach, parafia tutejsza – zapowiedź druga; Mariusz, Artur Bębniarz, kawaler, zam. Myśliwczów-Kolonia, parafia tutejsza i Patrycja Natalia Kałuża, zam. w Silniczka, parafia pw. Św. Mikołaja w Maluszynie – zapowiedź druga. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi młodymi powinien zgłosić w kancelarii parafialnej.

8. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień, gościom w naszej parafii i pielgrzymom miłego pobytu. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże!

 
Projekt i wykonanie Alanet