Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

b_ogloszenia_parafialne_6_maja_2018

 

1. Dziś po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, natomiast w tym tygodniu w poniedziałek i w czwartek o godz. 18.30 próby przed komunią.

2. Jutro po Mszy św. o godz. 18.30 próba chóru w salce parafialnej.

3. Spotkanie tegorocznych kandydatów do bierzmowania jutro o godz. 18.30, natomiast spotkanie z rodzicami tegorocznych kandydatów do bierzmowania w środę o godz. 18.30.

4. We wtorek 8 maja będziemy przeżywać odpust ku czci św. Stanisława BM, patrona naszej parafii. Msze św. o godz. 8.15 i o godz. 18.00 uroczysta suma odpustowa pod przewodnictwem ks. Antoniego Arkita z Radomska. Zapraszamy chór parafialny, Panie w strojach ludowych do niesienia feretronów, ministrantów, strażaków do niesienia baldachimu i poczty sztandarowe. Niech najważniejsze święto w naszej parafii zjednoczy nas wszystkich we wspólnej modlitwie dziękczynno-błagalnej podczas Mszy św. odpustowej.

5. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek 11 maja wg następującego porządku: 1 ojciec – Myśliwczów, Anielin, Kruszyna, Trzebce; 2 ojciec – Sokola Góra, Pratkowice, Rudka; 3 ojciec – Wielgomłyny.

6. W przyszłą niedzielę 13 maja zapraszamy na Procesję Maryjną, która będzie połączona z Mszą św. o godz. 10.30. Do niesienia Piety Matki Bożej Bolesnej zapraszamy w strojach ludowych Panie z Sokolej Góry.

7. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP, które odprawiamy w tygodniu o godz. 17.30, a w niedzielę o 15.30.

8. Dziękujemy Paniom Justynie Jurczyk i Dorocie Świrkowskiej za posprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty oraz Paniom Zofii Siejka, Marii Grzybek, Michalinie Marczyk, Ewie Bebniarz, Elżbiecie Kucharskiej za ofiary na kwiaty. W najbliższą sobotę od godz. 8.30 kościół będą sprzątać rodzice dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Paweł Zdaniukiewicz, kawaler, zam. w Ludwików, parafia pw. Św. Aleksego w Przedborzu i Emilia Stępień, panna, zam. w Trzebcach, parafia tutejsza – zapowiedź druga. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi młodymi powinien zgłosić w kancelarii parafialnej.

10. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień, gościom w naszej parafii i pielgrzymom miłego pobytu. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże!

 
Projekt i wykonanie Alanet