Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

b_ogloszenia_parafialne_18_listopada_2018

 

1. Składamy podziękowanie za ofiary złożone do puszek na prześladowanych chrześcijan. Zebrano 565 zł. Bóg zapłać!

2. W przyszłą niedzielę 25 listopada w naszej parafii przeżywać będziemy „niedzielę powołaniową”. Gościć będziemy braci kleryków z naszego seminarium w Krakowie na Skałce. Przez ich obecność, świadectwo, wspólną modlitwę i śpiew zespołu „Vox Eremi” będziemy prosić Boga o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Zapraszamy dzieci i młodzież szczególnie na Mszę św. o godz. 10.30, po której będzie modlitwa uwielbienia ze śpiewem. Po Mszach św. będzie można nabyć płyty zespołu i złożyć cegiełkę na seminarium.   

3. W tym tygodniu kościół nie był sprzątany, nikt nie przyszedł do sprzątania. Pani Zofia Jędrzejczyk i Regina Witkowska złożyły ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać! Na sobotę do sprzątania zapraszamy od godz. 8.30 kolejnych mieszkańców z ul. Radomszczańskiej i Poduchowne w Wielgomłynach Panie: Teresę Dębską, Iwonę Mofina, Małgorzatę Dzidowską, Katarzynę Kantorosińską, Edytę Kantorosińską, Marię Banaszczyk, Ewę Krakowiak, Małgorzatę Powązka i Joannę Kanus.

4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Piotr Mariusz Przybyła, kawaler, zam. w Rogach, parafia tutejsza i Justyna Marta Pełka, panna zam. w Chełmo, parafia pw. św. Mikołaja w Chełmie – zapowiedź druga. Ktokolwiek wiedziałby oprzeszkodach zachodzących między tymi młodymi powinien zgłosić w kancelarii parafialnej.

5. W ostatnim czasie w naszej świątyni zostały wymienione wszystkie żarówki w żyrandolach w liczbie 115. Można zauważyć, że świecą intensywniej i są bardziej energooszczędne.

6. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. Henryk Frymus z Myśliwczowa i śp. Mirosław Bębniarz z Myśliwczów Kolonia, których pogrzeb odbył się w czwartek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

7. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień, gościom w naszej parafii i pielgrzymom miłego pobytu. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże!

 
Projekt i wykonanie Alanet