Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

b_ogloszenia_parafialne_20_stycznia_2019

 

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy zewnętrzną uroczystość św. Pawła I Pustelnika, Patriarchy naszego Zakonu Paulinów. Mszy św. o godz. 10.30 będzie przewodniczył o. Stanisław Turek – były generał naszego zakonu. Po Mszy św. specjalne „pawełkowe” błogosławieństwo dla dzieci i matek w stanie błogosławionym i możliwość ucałowania relikwii św. Pawła.

2. Jutro i we wtorek będziemy obchodzić Dzień Babci i Dzień Dziadka. Przez pamięć i modlitwę oddajemy ich Panu Bogu wypraszając zdrowie i potrzebne łaski. 

3. W środę 23 stycznia o godz. 18.00 w klasztorze odbędzie się spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Zapraszamy wszystkich członków rady. 

4. Dziękujemy, za ofiary złożone do puszek na misje. Zebrano 833 zł. Bóg zapłać!

5. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Składamy podziękowanie wszystkim wiernym za miłe i gościnne przyjęcie nas w swoich domach, jak również za wszystkie złożone ofiary. Podsumowanie „Kolędy” podamy w przyszłą niedzielę. Tych, którzy z różnych powodów nie byli obecni w wyznaczonym terminie w swoich domach, zachęcamy do zgłoszenia i umówienia się w dogodnym terminie na wizytę.

6. Ministranci przed kościołem będą dziś rozdawać pozostałe nam kalendarze, które zostały przygotowane na kolędę. Można zabrać i podarować komuś z rodziny.

7. W środę 23 stycznia o godz. 18.00 w klasztorze odbędzie się spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Zapraszamy wszystkich członków rady. 

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty Paniom Zofii Terka, Ewie Jaguścik, Annie Wieloch, Teresie Broszkiewicz, Grażynie Koniecznej, Agnieszce Pawlik oraz Paniom Kazimierze Boryckiej i Halinie Hasik za złożone ofiary na kwiaty. W przyszłą sobotę sprzątanie kościoła od godz. 8.30 i zapraszamy kolejnych mieszkańców z Trzebiec Panie: Annę Ordanik, Beatę Nitecką, Anetę Olas, Janinę Olas, Ewę Kawełczyk, Grażynę Czajińską, Martę Tomczyk, Annę Tetkowską, Stanisławę Ziółkowską, Zofię Kopiecką, Wacławę Borycką, Zofię Górecką, Zofię Pawlik.

9. Bóg odwołał do wieczności śp. Waldemara Wronę z Rudki, którego pogrzeb odbył się w piątek.Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…   

10. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień, gościom w naszej parafii i pielgrzymom miłego pobytu. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże!

 
Projekt i wykonanie Alanet