Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

b_ogloszenia_parafialne_26_maja_2019

 

1. W naszej parafii gościmy dziś Siostry Józefitki, Siostrę Benedyktę i Agnieszkę ze Zgromadzenia Sióstr Świętego Józefa. Przez modlitwę i posługę w naszej parafii Siostry, chcą nam przybliżyć drogę powołania zakonnego.

2. Przeżywamy dzień Matki. Wszystkim Mamom składamy życzenia, dziękując za dar życia i trud wychowania, a dla zmarłych naszych Mam wypraszamy dar nieba. 

3. Dziś swoje imieniny przeżywa o. Grzegorz Staszak, składamy mu najserdeczniejsze życzenia wypraszając Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w posłudze kapłańskiej. 

4. Wczoraj w naszej parafii przez posługę ks. bp. Andrzeja Przybylskiego 34 młodych ludzi otrzymało sakrament bierzmowania. Wyrażamy wdzięczność o. Łukaszowi za trud przygotowania młodzieży do sakramentu wtajemniczenia chrześcijańskiego. 

5. Wczoraj na cmentarzu zostały podjęte prace w celu doprowadzenia prądu do kaplicy. Ponadto w części głównej alejki przygotowano zasilanie do planowanych latarni. Wyrażamy wdzięczność Panom Krzysztofowi Jakubowskiemu, Piotrowi Czubaj, Stanisławowi Zdybowiczowi za całodzienną pracę na cmentarzu.

6. W sobotę o godz. 19.00 Msza św. w Trzebcach na poświecenie pól. 

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty Paniom Zofii Witaszczyk, Urszuli Dygas, Paulinie Ciupa, Panom Michałowi Ogłozińskiemu, Markowi Wojnickiemu, Robertowi Aleksandrowiczowi. W przyszłą sobotę na godz. 8.30 do sprzątania zapraszamy mieszkańców z ul. Krzętowskiej Panie Edytę Młyńczyk, Agnieszkę Hasik, Annę Jędrzejczyk, Annę Jakubowską, Barbarę Bzowską, Teresę Krawczyk, Anetę Szcześniak, Marię Różycką. Dziękujemy Pani Sołtys Elżbiecie Fiołek za dostarczenie aktualnej listy do sprzątania. 

8. W środę 29 maja od godziny 11.00 w sali GOKiS w Wielgomłynach rozpoczną się przesłuchania uczestników IX Przeglądu Pieśni Maryjnych i o Matce. Do zmagań konkursowych zaproszeni są mieszkańcy Gminy Wielgomłyny. Szczegóły na plakacie.

9. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień, gościom w naszej parafii i pielgrzymom miłego pobytu. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże!

 
Projekt i wykonanie Alanet