Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

b_ogloszenia_parafialne_2_czerwca_2019

 

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych i możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu do nabożeństwa czerwcowego. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia. 

2. Rozpoczęliśmy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy w tygodniu o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.30. Podczas nabożeństwa przez nowennę do Ducha Świętego przygotowujemy się do uroczystości Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne, która rozpocznie się koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do nabożeństwa czerwcowego. 

4. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.30.

5. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek 7 czerwca wg następującego porządku: 1 ojciec – Myśliwczów, Anielin, Rogi, Kruszyna, Trzebce, Perzyny, Wielgomłyny; 2 ojciec – Sokola Góra, Pratkowice, Rudka.

6. W przyszłą niedzielę 9 czerwca będą obchodzone XX Radomszczańskie Dni Rodziny. Z Kolegiaty św. Lamberta o godz. 16.45 przejdzie procesja zakończona Mszą św. o godz. 18.30 w kościele pw. św. Jadwigi Królowej pod przewodnictwem ks. bp-a Andrzeja Przybylskiego. Niech liczny udział również i naszych parafian będzie odważnym świadectwem wiary wobec wielu ataków znieważających symbole naszej wiary i godzące w naszą wieź z Bogiem i Świętymi.

7. W tym tygodniu w środę o godz. 19.00 Msza św. z poświęceniem pól w Myśliwczowie, w piątek o godz. 15.00 w Pratkowicach i w sobotę o godz. 19.00 w Kruszynie.

8. We wtorek 4 czerwca w sali GOKiS o godz. 10.00 rozpocznie się koncert laureatów i rozdanie nagród dla uczestników IX Przeglądu Pieśni Maryjnych i o Matce oraz uczestników Kiermaszu Wielkanocnego.

9. Caritas Archidiecezji Częstochowskiej serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 7 do 16 lat na kolonie letnie w trzech terminach, które odbędą się w Poniku k/Janowa. Koszt jaki pokrywają rodzice wynosi tylko 100 zł. Szczegóły w gablocie.

10. Dziękujemy Panom z Sokolej Góry Michałowi Majcherkowi, Michałowi Zdybowiczowi, Marcinowi Sobańskiemu, Przemysławowi Grzegorczykowi i Hubertowi Szczypińskiemu za prace w kaplicy na cmentarzu. 

11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty Paniom Agnieszce Hasik, Annie Jędrzejczyk, Annie Jakubowskiej, Zofii Stoleckiej, Anecie Szcześniak oraz Paniom Barbarze Bzowskiej, Janinie Stoleckiej, Edycie Młyńczyk za ofiary na kwiaty. W przyszłą sobotę na godz. 8.30 do sprzątania zapraszamy kolejnych mieszkańców z ul. Krzętowskiej Panie Bogumiłę Smolarczyk, Joannę Czubaj, Danutę Zapała, Zofię Siejca, Zdzisławę Kalandyk, Lucynę Jędrzejczyk, Elżbietę Fiołek. 

12. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień, gościom w naszej parafii i pielgrzymom miłego pobytu. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże!

 
Projekt i wykonanie Alanet