Żywy Różaniec

Żywy Różaniec w naszej Parafii jest pielęgnowany od niepamiętnych czasów. Obecnie w Parafii jest dziesięć Kół Żywego Różańca żeńskich i jedna męska. Róże te gromadzą się co miesiąc na wspólnej modlitwie i zmianie Tajemnic Różańcowych. Każdy z członków Żywego Różańca rozważa codziennie jedną Tajemnicę Różańca i w taki sposób każdego dnia w naszej Parafii odmawiane jest jedenaście „całych” Różańców, to ogromne wsparcie modlitewne dla naszej wspólnoty i jej Duszpasterzy, o których członkowie Różańca nieustannie pamiętają w swoich modlitwach.

W każdą środę przed wieczorną Mszą Świętą Róże Różańcowe prowadzą w Kościele Parafialnym modlitwę Różańcową a następnie uczestniczą w Mszy Świętej i Nowennie do Matki Bożej Bolesnej.

Zobacz listę członków kół Żywego Różańca 

I Ty możesz się włączyć w to wielkie dzieło modlitwy. Serdecznie zapraszamy.

 
Projekt i wykonanie Alanet