Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design
Młodzież

 „Albowiem gdzie są dwaj albo trzej zgromadzeni w imię moje, tam jestem pośród nich”. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zrzesza młodych ludzi, którzy chcą poprzez swoją modlitwę i prace działać dla dobra wspólnoty parafialnej.


Celem KSM-owiczów jest być blisko Boga i ludzi oraz odpowiadać na potrzeby środowiska. Stowarzyszenie uczy pracy nad sobą, solidności, odpowiedzialności, stwarza też okazję do nauki, zabawy, wypoczynku. Stara się organizować różne dziedziny życia młodzieży, tak w wymiarze prywatnym, jak i społecznym. Jest dobrą metodą na spędzenie wolnego czasu, poznawania nowych ludzi i szansą na rozwój fizyczny, osobowościowy jak i duchowy.

KSM funkcjonuje w naszej parafii od 1995 roku. W tym czasie swoje miejsce we wspólnocie znalazło wielu naszych parafian. Część z nich wybrała już swoja drogę życiową: niektórzy weszli na drogę powołania do życia kapłańskiego i zakonnego, jak również zostali powołani do życia w rodzinie.

Spotykamy się w czwartki na Mszy świętej o godz. 18.00, po niej na spotkaniu formacyjnym.

 
Projekt i wykonanie Alanet