Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

aniol_logoPo przerwie wakacyjnej zapraszamy do lektury kolejnego numeru miesięcznika "Anioł". W tym numerze tematem będzie czas i planowanie. Plik PDF jest dostępny tutaj.

 

aniol_logoLipcowy numer miesięcznika "Anioł" poświęcony jest tematyce czystości. Zachęcamy do lektury. Plik PDF jest dostępny tutaj. 

 

aniol_logoCzerwiec, to miesiąc w którym szczególnie czcimy Serce Jezusa. Z sercem wiąże się szczęście i pytanie o nie w moim życiu. Czy jestem szczęśliwym człowiekiem? Czym dla mnie jest szczęście? Czy jest ono ważne dla mnie? Te i inne pytania stawiamy dziś w „Aniele”. Niech to będzie początek refleksji i iskra, która zmobilizuje Was do szukania odpowiedzi we własnym sercu. Plik PDF jest dostępny tutaj.

 

 

aniol_logoW najnowszym numerze miesięcznika "Anioł" pochylimy się nad rozważaniami związanymi z naszą tożsamością narodową. Zachecamy do lektury. Plik PDF jest dostępny tutaj.

 

aniol_logoZachęcamy do lektury miesięcznika "Anioł". W tym numerze zastanowimy się nad znaczeniem wspólnoty, jaką ona odgrywa rolę w naszym życiu. Plik PDF jest dostępny tutaj.

 

aniol_logoListopad to miesiąc, który w większości z nas kojarzy się ze wspomnieniem wiernych zmarłych. Tymczasem Uroczystość Wszystkich Świętych uświadamia nam, że naszym powołaniem jest świętość. Zachęcamy do lektury listopadowego numeru "Anioła" poświęconego tematyce świętości. Plik PDF jest dostępny tutaj.

 

aniol_logoZapraszamy do lektury październikowego numeru "Anioła". Ten numer poświęcony jest tematyce Kapłaństwa. Plik PDF jest dostępny tutaj.

 

aniol_logoSerdecznie zachęcamy do lektury wrześniowego numeru "Anioła". Ten numer poświęcony jest tematyce powołania w kontekście trwającego Roku Kapłańskiego. Plik PDF jest dostępny tutaj.

 

aniol_logoZapraszamy do lektury czerwcowegu numeru miesięcznika "Anioł". Miesiąc czerwiec poświęcony jest czci Najświętszego Serca Jezusa, dlatego w tym numerze poruszany jest temat czystości serca.

Więcej…
 

aniol_logoMajowy numer miesięcznika "Anioł" jest poświęcony Matce Bożej - Królowej Aniołów. Serdecznie zachęcamy do lektury.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 5
Projekt i wykonanie Alanet